Uwaga challenge :)
Dodane przez admin dnia Marca 30 2020 21:46:02


Uwaga challenge :)

Propozycję dla uczniów i przedszkolaków Szkoły Podstawowej Fundacji Elementarz w Jackowie, polegająca na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka. To podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy wdzięczni każdego dnia.
Prace wezmą udział w ogólnopolskiej akcji Kartka dla medyka. Proszę o przesyłanie zdjęć z pracami na mojego maila do środy (1.04.) do godziny 10.00, a ja umieszczę je na padlecie strony specjalni.pl. Proszę w treści maila umieścić napis, że wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie i udostępnienie pracy dziecka na stronie internetowej specjalni.pl, portalu społecznościowym facebook (chodzi o Szkoła Jacków) i stronie internetowej szkoły.

Szanowni Państwo dzieci muszą wiedzieć, że służby medyczne to nie tylko policjanci, lekarze, pielęgniarki, strażacy, ale też służby sprzątające szpitale i ośrodki zdrowia, salowe, salowi, farmaceuci, rejestratorzy, rejestratorki...Strażnicy Miejscy).
To jedno zadanie.
A drugie:
Zachęcam też do wykonania drugiej pracy, na tej samej zasadzie, ale skierowanej do wybranej grupy zawodowej innej niż medyczna, którzy też są na posterunku działań i nie mogą inaczej: ekspedientki, ekspedienci, pracownicy poczty, firm kurierskich, pracownicy zakładów energetycznych, gazowniczych, hut i innych, które znacie. I też proszę o zdjęcie i wyrażenie zgody na wykorzystanie i udostępnienie pracy na stronie internetowej szkoły oraz portalu facebook (Szkoła Jacków) na maila. Te prace możemy przesyłać do czwartku (2.04.2020). do godziny 10.00.

To są nasi bohaterowie, bez których dzisiaj nie moglibyśmy funkcjonować.

Jest to czas, kiedy możemy przybliżyć dzieciom temat pracy i wykształcić w nich szacunek do wszystkich zawodów, wzbudzić refleksję nad swoim życiem i zdrowiem.

Proszę o aktywność dzieci. Będzie to ich służba w zakresie szkolnego koła wolontariatu, bo przecież zadziałamy w ten sposób dla dobra innych i wpłyniemy na lepsze samopoczucie drugiej osoby.

A i upominki za działalność też wygospodarujemy :-) no i plusy za aktywność !!!!!

Łączę pozdrowienia
Pedagożka Katarzyna Ormańczyk

Rozszerzona zawarto newsa