WOŚP
Dodane przez admin dnia Grudnia 20 2020 21:35:43

10 stycznia 2021 r. nasza szkoła włączy się wraz z innymi szkołami z naszej Gminy i wszystkimi jej mieszkańcami w 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już rozpoczęliśmy przygotowania do tego ogólnopolskiego przedsięwzięcia.
Wolontariusze, jak co roku, będą zbierać pieniążki do puszek tego dnia.
Nie będzie imprezy, która w ubiegłych latach towarzyszyła tej akcji i powodowała świetną, wspólną zabawę.
Licytacja przedmiotów, gadżetów WOŚP odbędzie się w innej formie, tzn. online.
Poprzez Facebook Gminy Kruszyna zostanie utworzona zamknięta grupa. Pani Katarzyna Ormańczyk (przez swoje prywatne konto na Facebooku lub konto Szkoła Jacków) będzie wysyłała do Rodziców, Uczniów, Nauczycieli, Opiekunów i innych zaprzyjaźnionych ze szkołą osób zaproszenia z prośbą o dołączenie do tej grupy.
Bardzo prosimy o dołączanie i wspólną zabawę. Każdy kto dołączy do tej grupy będzie mógł wysyłać prośby do innych osób, także swoich znajomych, bliskich, którzy również mogą wziąć udział w zabawie.
Planowany termin rozpoczęcia to przyszły tydzień, a zakończenie licytacji 9 stycznia 2021 r. (godzina zakończenia licytacji zostanie podana później).
Mamy nadzieję, że pomimo trudnych warunków licytacja przyniesie nam radość, uda nam się zebrać pieniądze dla WOŚP i zlicytujemy wszystkie wystawione przedmioty.

No to działamy: "Do końca świata i jeden dzień dłużej!"

Więcej informacji będzie na bieżąco umieszczane. Proszę obserwować stronę internetową Gminy Kruszyna, stronę Facebook Gminy Kruszyna i Szkoły Jacków oraz pozostałych szkół: w Kruszynie, Lgocie i Widzowie.

Rozszerzona zawarto newsa